Jste zdeČTU SI ...

ČTU SI ...


Verze pro tiskSend by email

Fotografická, výtvarná a literární soutěž

Každý má místo, kde rád čte. Každý má způsob, jak rád čte.  Všude kolem nás jsou místa, která vybízejí ke čtení, jen je potřeba je objevit. Někdo si dokáže číst uprostřed davu, jiný potřebuje nerušené prostředí. A právě tento čtenářský pohled knihovnu zajímá.

Městská knihovna Nymburk vyhlašuje výtvarnou, fotografickou a literární soutěž s cílem zachytit jakoukoliv osobu (nebo osoby) na jakémkoliv místě, jak čte (čtou). Tématem literární práce může být vše, co souvisí se čtením. Proč vás čtení baví, kde všude rádi čtete, kdy nejradši čtete, jak rádi čtete…
Soutěž probíhá od prosince 2017 do konce února 2018. Své výtvarné práce můžete přinést rovnou do knihovny. Fotografie a literární práce můžete posílat prostřednictvím e-mailu na tuto adresu: knihovna@knihovna-nbk.cz nebo je dodat do knihovny. Všechny obrázky vystavíme v knihovně. Nejlepší práce oceníme!

 

 

 

 

Ilustrační obrázky jsou ze série BOOK'S CALLING Jakuba Pavlovského, který dokazuje, že čtení sluší každému místu… (https://www.instagram.com/bookscalling/, https://www.instagram.com/bookscalling/)

Štítky

Kontakt

Městská knihovna Nymburk
Palackého tř. 1749
Nymburk 288 02

tel. fax: 325 512 723

E-mailové adresy

Otevírací doba

120 let knihovny

MAPA

Virtuální prohlídka

Napište nám

Facebook

Wifi