Jste zde120 let knihovny

120 let knihovny


Verze pro tiskSend by email

ROK LITERATURY V NYMBURCE 2016

Městská knihovna v Nymburce děkuje všem vítězům a zúčastněným autorům  za obeslání  soutěže a blahopřeje k dosaženým výsledkům. Všem vítězům budou předány ceny a diplomy za umístění v soutěži dne 16.5.2016 v 15 hodin ve výstavní hale Městské knihovny v Nymburce.
 

Z vybraných a vyhodnocených prací  bude uspořádána výstava v prostorách knihovny a bude vydán sborník.

Srdečně zveme všechny děti na slavnostní předání cen a k prohlídce výstavy.
 

Vyhodnocení výtvarné a literární soutěže + vyhodnocení fotografické soutěže

literární práce od 76 autorů – 7 škol

výtvarné práce  221 prací od 8 škol

fotografické práce 28 fotografií od 10 autorů

Výtvarná soutěž:

I. kategorie  1.- 5. třídy

I. místo     Adéla Tůmová                           8 let      ZŠ RAF Nymburk
                 Anička a její kamarádky

                 Marek Hofman                        10 let       ZŠ Komenského Nymburk
                 Trojská válka

II.místo     Emma Šofrová                           6 let     ZŠ Komenského Nymburk
                 Křemílek a Vochomůrka

                 Jiří Fojtík                                 10 let      ZŠ Komenského Nymburk
                 Kvak a Žbluňk

                 Lucie Poděbradská                 10 let    ZUŠ Nymburk
                 Strašidlář      

III.místo   Bára Hodboďová                     10 let     ZŠ Tyršova Nymburk
                 Babička Drsňačka

                 Alžběta Koukolová                   8 let     ZUŠ Nymburk        
 

Čestné uznání:

Ema Neckářová                                           8 let       ZŠ Zborovice
Rumcajs a Manka

Tereza Jedličková                                      11 let       ZŠ Buštěhrad
Harry Potter

Lukáš Najman                                           10 let        ZŠ Tyršova Nymburk
Kuky

II.kategorie 6. - 9.třídy

I.místo      Nicole Cote                        15 let      ZŠ Tyršova Nymburk
                 Hobit

                 Barbora Bohuslavová       11 let     Gymnázium B.Hrabala                                   Pipi dlouhá punčocha                                             Nymburk

                 Johana Pešková                14 let            ZŠ Tyršova Nymburk
                 Papírová města

II.místo   Lucie Kelymanová                14 let            ZŠ Tyršova Nymburk
                Pán prstenů

                Kateřina Příbramská           12 let      Gymnázium B.Hrabala
                Odysseus                                                                  Nymburk

                Ester Josefína Vandasová  11 let      Gymnázium B.Hrabala
                David Williams                                                         Nymburk

III.místo   Tereza Jakubcová                         14 let      ZŠ Tyršova  Nymburk
                 Harry Potter

                 František Severa                           15 let    ZUŠ Nymburk
                 Křížové války

                 Lucie Ešnerová                             14 let     ZŠ Tyršova Nymburk
                 Válka čarodějek

Čestné uznání:

Alexandra Poláková                                      13 let         ZŠ Tyršova Nymburk
Alenka v říši divů – kočka Šklíba

Jája Zhangová                                               15 let         ZŠ Tyršova Nymburk
Jestli zůstanu


III. kategorie nebyla udělena

 

Fotografická soutěž:

I. místo  Justýna Andrlová                               12 let         ZUŠ Nymburk
       za soubor fotografií

II.místo  Agáta Čechová                                  17 let         ZUŠ Nymburk
        za soubor fotografií

III. místo  Martin Laš                                         14 let         ZUŠ Nymburk
        za soubor fotografií

zvláštní cena: Lenka Štětková                            18 let         ZUŠ Nymburk

Literární soutěž – dopis literárnímu hrdinovi

kategorie I.

I. místo  Jan Klír                                   10 let        ZŠ Tyršova Nymburk

              Matyáš Malina                          7 let         ZŠ Tyršova Nymburk

2.místo   Filip Pazderka                         7 let         ZŠ Tyršova  Nymburk

              Tina Jarolímová                      10 let         ZŠ Tyršova Nymburk

3.místo   Robert Vajo                             7 let         ZŠ Tyršova Nymburk

               Petr Badanko                           9 let         ZŠ Zborovice

               Matyáš Müller                         10 let        ZŠ Tyršova Nymburk

Čestná uznání:

Luisa Hofmanová                                  9 let         ZŠ Komenského Nymburk

Dominika Hazdrová                              8 let          ZŠ Tyršova Nymburk

Johana Ščuková                                     8 let        ZŠ Tyršova Nymburk

Petra Frýdlová                                       10 let        ZŠ Tyršova Nymburk

zvláštní cena

Štěpán Tykva                                                          ZŠ Tyršova Nymburk

      

II.kategorie:

1.místo  David Šimko                              13 let        ZŠ Letců RAF Nymburk

2.místo  Barbora Veselá                          12 let        ZŠ Buštěhrad

              Adéla Dobrkovská                    14 let        ZŠ Tyršova Nymburk   

3. místo Barbora Blatníková                  14 let         ZŠ Buštěhrad

3. místo Vladimír Jirsák                         12 let         ZŠ Letců RAF Nymburk

čestné uznání:

Jan Blažíček                                                14 let    ZŠ Tyršova Nymburk

Petr Tajovský                                              13 let    ZŠ Buštěhrad

Filip Šebánek                                              14 let    ZŠ Tyršova Nymburk

III. kategorie  nebyla udělena

 

    

PřílohaVelikost
propozice_fotograficka_soutez.pdf226.86 KB
propozice_literarni_vytvarna_soutez.pdf178.03 KB
kategorie_i_-_1.misto_-_jan_klir_-_kniha_dzungli.pdf65.91 KB
kategorie_i_-_1.misto_-_matyas_malina_-_bajky_z_celeho_sveta_-_scan.pdf43.22 KB
kategorie_i_-_2.misto_-_filip_pazderka_-_hurvinkova_nebesicka_-_scan.pdf44.46 KB
kategorie_i_-_2.misto_-_tina_jarolimova_-_pipi_dlouha_puncocha.pdf45.3 KB
kategorie_i_-_3.misto_-_matyas_muller_-_dasenka_cili_zivot_stenete.pdf47.51 KB
kategorie_i_-_3.misto_-_petr_badanko_-_denik_maleho_poseroutky.pdf45.97 KB
kategorie_i_-_3.misto_-_robert_vajo_-_o_masince_tomasovi.pdf43.25 KB
kategorie_i_-_cestne_uznani_-_petra_frydlova_-_hermiona_grangerova_-_harry_potter.pdf45.77 KB
kategorie_i._-_cestne_uznani_-_dominika_hazdrova_-_skolni_strasidylko.pdf44.94 KB
kategorie_i._-_cestne_uznani_-_johana_scukova_-_o_pejskovi_a_kocicce_-_scan.pdf43.09 KB
kategorie_i._-_cestne_uznani_-_luisa_hofmanova_-_jan_hus.pdf46.31 KB
kategorie_ii_-_1._misto_-_david_simko_-_ztraceni_v_case_-_petra_braunova.pdf49.21 KB
kategorie_ii_-_2._misto_-_adela_dobrkovska_-_eden_helen_douglasova.pdf48 KB
kategorie_ii_-_2._misto_-_barbora_vesela_-_dopis_hurvinkovi.pdf60.56 KB
kategorie_ii_-_3._misto_-_barbora_blatnikova_-_dopis_bobu_a_bobkovi.pdf63.02 KB
kategorie_ii_-_3._misto_-_vladimir_jirsak_-_knizka_fardy_mravence.pdf47.94 KB
kategorie_ii_-_cestne_uznani_-_filip_sebanek_-_ron_weasley_-_harry_potter_-_scan.pdf47.43 KB
kategorie_ii_-_cestne_uznani_-_jan_blazicek_-_blaznivy_kloboucnik_-_alenka_v_risi_divu.pdf48.64 KB
kategorie_ii_-_cestne_uznani_-_petr_tajovsky_-_dopis_kremilkovi_a_vochomurkovi.pdf62.85 KB
kategorie_i._-_cestne_uznani_-_zvlastni_cena_-_stepan_tykva_-_tajemstvi_stare_bambitky.pdf44.2 KB

Kontakt

Městská knihovna Nymburk
Palackého tř. 1749
Nymburk 288 02

tel. fax: 325 512 723

E-mailové adresy

Otevírací doba

120 let knihovny

MAPA

Virtuální prohlídka

Napište nám

Facebook

Wifi